جدا کننده ترافیکی 50 سانتی متری پلاستیکی | الو ترافیک

تومان300,000

اشتراک گذاری

جدا کننده ترافیکی 50 سانتی متری پلاستیکی | الو ترافیک

توضیحات بیشتر درباره جدا کننده ترافیکی نیم متری

به منظور کاهش ترافیک نیاز است که مسیر عبوری برخی از وسایل نقیله از سایر اتومبیل ها مشخص شود، برای جدا سازی این مسیرها و همچنین مشخص کردن مسیر عبوری از جدا کننده ترافیکی استفاده می شود .

جهت پارکینگ های مسکونی

همچنین برای مشخص کردن محل پارکینگ خودروها نیز شما می توانید از جداکننده ترافیکی استفاده کنید، این کار موجب می شود که خودرو ها درست در محلی که برای آن ها مشخص شده پارک کرده و مزاحمتی برای یکدیگر ایجاد نکنند. و فضای کمتری اشغال شود.

در خیابان های اصلی از جدا کننده ترافیکی نیم متری پلاستیکی معمولا برای خط ویژه تاکسی ها و وسایل نقلیه عمومی دیگر استفاده میشود. و همچنین شما می توانید از جداکننده ترافیکی برای تعیین مسیر حرکت خودروها و هدایت آنها استفاده کنید

از دیگر کاربردهای جدا کننده ترافیکی 50 سانتی متری پلاستیکی که کمتر دیده شده است برای بستن مسیر عبوری می باشد. که بخاطر ارتفاع مناسبی که دارد موجب می شود که اتومبیل ها به سختی از روی آن عبور کرده و متوجه بسته شدن مسیر مقابل خود باشند.

جنس جدا کننده ترافیکی 50 سانتی متری پلاستیکی معمولا از پلی اتیلن بوده که در مقابل تابش مستقیم آفتاب و تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم است و همچنین این جدا کننده ترافیکی مقاومت بالایی در مقابل ضربه و فشار دارد و به راحتی از بین نمی رود.

ابعاد کالا
ارتفاع جدا کننده ترافیکی 50 سانتی متری پلاستیکی که ۱۲ سانتی متر می باشد موجب می گردد که انحراف مسیر به سختی صورت گیرد و اتومبیل ها در مسیری که برای آنها درنظر گرفته شده به مسیر خود ادامه دهند و همچنین علاوه بر ارتفاع رنگ زرد جداکننده به خوبی نور را از خود بازتاب داده و به راحتی قابل رویت برای رانندگان می باشد.
جدا کننده ترافیکی 50 سانتی متری پلاستیکی یا تقسیم کننده پارکینگ که در ابتدا و انتهای آن به اصطلاح نری و مادگی وجود دارد، که این مزیت به این خاطر است که جداکننده ترافیکی به صورت پازل درون یکدیگر قرار گرفته و شما بتوانید به راحتی مسیر را به صورت یکپارچه مشخص کنید و برای مسیر های طولانی دچار انحراف نشوید.
استوانه ترافیکی نیز نوعی جدا کننده ترافیکی تلقی میشود اما به دلیل فضای موجود بین استوانه های ترافیکی که به صورت دنباله هم قرار گرفته است در مسیرهای پر تردد جهت جدا کردن مسیر از جداکننده ترافیکی استفاده میشود.
همچنین برای آگاهی بیشتر رانندگان از مسیر عبوری این نوع جداکننده ترافیکی نیم متری پلاستیکی قابلیت نصب استوانه ترافیکی را نیز بر روی خود دارد.
توجه داشته باشید زمانیکه جدا کننده ترافیکی نیم متری پلاستیکی را تهیه می نمایید باید قطعه ابتدایی و انتهایی این جداکننده را نیز خریداری کنید، تا ابتدا و انتهای مسیر مشخص شود.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جدا کننده ترافیکی 50 سانتی متری پلاستیکی | الو ترافیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *