بشکه ترافیکی 85 سانتی متر | الو ترافیک

تومان345,000

ناموجود

اشتراک گذاری

بشکه ترافیکی 85 سانتی متر | بشکه ایمنی

نام : بشکه ترافیکی

جنس : پلی اتیلن

ارتفاع : 85 سانتی متر

قطر پایین و بالای بشکه ترافیکی : به ترتیب ۵۰ و ۳۵ سانتی متر

وزن : حدود ۵ کیلوگرم

رنگ : زرد

کاربرد : ضربه گیری و هدایت در مسیر های عبوری

 

توضیحات بیشتر درباره کالا | بشکه ایمنی

در جاده ها و خیابان ها جهت هدایت اتومبیل ها معمولا از جداکننده های ترافیکی استفاده می شود. با توجه به نوع کار و درجه خطر و اهمیت کار از جداکننده های متفاوتی استفاده می شود. یکی از انواع جداکننده بشکه ترافیکی می باشد.

بشکه ترافیکی 85 سانتی متر معمولا در خروجی بزرگراهها جهت هدایت و راهنمایی اتومبیل ها استفاده می شود. همچنین در ابتدای شروع گاردریل جهت ممانعت از برخورد اتومبیل ها به گاردریل از بشکه ترافیکی استفاده می شود. همچنین در جاده ها که سرعت اتومبیل ها بالاست برای اینکه بتوانند از فاصله دور متوجه عامل ترافیکی شوند از بشکه ترافیکی استفاده می شود.

جنس بشکه ترافیکی که از پلی اتیلن می باشد مقاومت بالایی در برابر عوامل تخریب کننده محیطی مثل سرما و گرما و تابش مستقیم خورشید داشته و به راحتی از بین نمی رود و همچنین این ماده قابلیت نگهداری آب و شن را در خود داراست که با توجه به اهمیت هدایت آن را با آب یا شن پر میکنند.

بالای بشکه ترافیکی معمولا علائم برچسبی ترافیکی چسبیده شده است که جهت هدایت اتومبیل ها را نشان میدهد تا رانندگان بتوانند با از فاصله دور مسیر خود را به دستی تشخیص دهند و بروز حادثه را به حداقل کاهش دهد.

قطر پایین بشکه ترافیکی ۵۰ سانتی متر و قطر بالای آن ۳۵ سانتی متر است که حاتی مخروطی دارد و ایستایی آن را بالا برده و شما باید هنگام استفاده جهت سنگین کردن مخروط ترافیکی داخل آن را پر کنید و اگر نیاز دارید که آن را جابجا کنید توجه کنید که بشکی ایمنی را زیاد سنگین نکنید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بشکه ترافیکی 85 سانتی متر | الو ترافیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *